"Rybomania" zagości w Gliwicach
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    niedziela, 24 lutego 2019 08:16    PDF Drukuj Email

Już 9 marca 2019 roku rusza kolejna edycja Rybomanii! Tym razem pod wędkarskim szyldem wszystkich miłośników „moczenia kija” ugoszczą Gliwice. Rybomania to nie tylko imponująca ekspozycja, ale i niezwykła atmosfera. Tysiące pasjonatów przyjeżdża do Gliwic tylko po to, aby poczuć się częścią tej niezwykłej społeczności: prawdziwych pasjonatów i miłośników wędkarstwa.


RYBOMANIA to niezwykłe wydarzenie zrzeszające wszystkich pasjonatów wędkarstwa w Polsce, niesamowita okazja do zakupów oraz przestrzeń stworzona specjalnie po to, by móc podzielić się swoją pasją z innymi. Święto młodych i tych doświadczonych, profesjonalistów i amatorów. Wszystkich zebranych w jednym miejscu!
Rozpocznij swoją przygodę z wędką, poszerz kompetencje, wymień się doświadczeniami. Cenimy rozrywkę na świeżym powietrzu i kontakt z naturą. Jesteśmy dumni mogąc promować taką formę aktywności. Wiemy też, czym jest świetna zabawa i nauka za jej pośrednictwem – podczas Rybomanii ochotnicy będą mogli sprawdzić się dzięki symulatorom holu, zdobyć wiedzę na Akademii Młodego Wędkarza, czy uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych w ramach wydarzenia. Szczególnie dużą rolę na tegorocznej Rybomanii Gliwice odegra wędkarstwo karpiowe. Ponad stu wystawców, tysiące zwiedzających, nieskończona ilość dobrej energii – to czeka na Was na Arenie Gliwice
już 9 marca. Nie może Was zabraknąć!

Poprawiony ( środa, 27 marca 2019 08:29 )