Targi
Ogromne zainteresowanie ofertą „Uzdrowiska Busko – Zdrój” S.A.
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    sobota, 21 kwietnia 2018 21:19    PDF Drukuj Email

W Kielcach odbywa się kolejna edycja targów „Agrotravel & Active Life”. W tej imprezie branży turystycznej, która zorganizowana została już po raz dziesiąty, wśród wystawców prezentuje się „Uzdrowisko Busko – Zdrój’ S.A., z bogatą ofertą usług leczniczych. Cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem gości odwiedzających targi.

Więcej… Poprawiony ( niedziela, 22 kwietnia 2018 19:33 )
 
Marcowa ofensywa informacyjna UBZ
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 03 kwietnia 2018 15:20    PDF Drukuj Email

altSpółka „Uzdrowisko Busko – Zdrój” S.A. w minionym miesiącu prowadziła ożywioną kampanię informacyjną podczas dwóch dużych i prestiżowych imprez targowych. Chodzi o odbywające się w Łodzi Targi „Regiony Turystyczne – Na Styku kultur” oraz katowickie Międzynarodowe Targi Turystyki „GLOBalnie”. Prezentowana była bogata oferta działających w ramach Spółki obiektów, w tym Ośrodka Anthropos w Uzdrowiskowym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji „Krystyna” oraz szpitala „Górka”. Nie zabrakło też informacji nt. „Słonecznych Kosmetyków” i naturalnej wody mineralnej „Buskowianka”.   

Więcej… Poprawiony ( wtorek, 03 kwietnia 2018 15:31 )
 
Buskie uzdrowisko zaprezentowało się w Łodzi
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    poniedziałek, 19 marca 2018 13:47    PDF Drukuj Email

Od piątku 16 do niedzieli 18 marca w Łodzi odbywała się duża impreza targowa pn. „Regiony Turystyczne - na styku kultur”. Wśród wystawców reprezentujących branżę sanatoryjną znalazło się Uzdrowisko Busko – Zdrój S.A.

Więcej…
 
Uzdrowisko gościem targów „Atrakcje Regionów”
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    piątek, 16 czerwca 2017 07:54    PDF Drukuj Email

Kompleksowa oferta pobytów leczniczych w obiektach należących do spółki Uzdrowisko Busko – Zdrój S.A. prezentowana była podczas zorganizowanych w Chorzowie targów „Atrakcje Regionów”. Propozycja cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Więcej… Poprawiony ( piątek, 16 czerwca 2017 08:06 )
 


Strona 1 z 8