Ten ser smaczny i zdrowy jest. I basta!
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    środa, 08 stycznia 2020 12:01    PDF Drukuj Email

Zdobywał wiele nagród na branżowych imprezach wystawienniczych, ma certyfikaty wystawione miedzy innymi przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego. Ale przede wszystkim cenią go konsumenci mieszkający nie tylko w województwie świętokrzyskim ale też na Górnym Śląsku oraz w Krakowie. A o czym to? Za chwilę się okaże.To, że każdy produkt nabiałowy swój początek bierze od surowca czyli od mleka wie zapewne każdy. Anie każdy wie, że ten efekt smakowy uzależniony jest od sposobu produkcji i zachowanego procesu technologicznego. A ten szczególnie uwzględniający tradycyjne metody wytwarzania może czasami klienta kupującego dany wyrób, szczególnie z małej mleczarni, pozytywnie zaskoczyć.

Tak jest np. w przypadku produkowanego w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Chmielniku „twarogu chmielnickiego półtłustego”. zachowuje w swoim składzie to co w mleku jest najlepsze. Swoje walory smakowe zawdzięcza temu, że jest produkowany w sposób naturalny, bez dodatku składników wzmacniających smak, konserwantów i polepszaczy.


alt


Twaróg półtłusty produkowany w zakładzie przy ulicy Polnej doskonale nadaje się zarówno do bezpośredniego spożycia jak i do wypieków, jako składnik wielu posiłków, podstawa do zrobienia past smakowych do pieczywa czy in. W bezpośrednim spożyciu jest doskonałym składnikiem codziennej diety! Spróbujcie, bo to smaczny oraz zdrowy produkt. I … basta!

Poprawiony ( niedziela, 02 lutego 2020 12:06 )