„Twaróg tłusty chmielnicki z przyprawami” już w sprzedaży...
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    piątek, 23 listopada 2018 07:19    PDF Drukuj Email

altTen najnowszy produkt z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Chmielniku (świętokrzyskie) już pojawił się na sklepowych półkach. Na razie tylko w regionie, ale być może już w najbliższym czasie będzie można go zakupić we wszystkich punktach współpracujących z firmą z Chmielnika.


Po okresie długich i bardzo wymagających testów rozpoczęła się produkcja „twarogu tłustego chmielnickiego z przyprawami”. Klienci bardzo dobrze przyjęli smak próbek tego wyrobu, który poszerzył ofertę mleczarni z ulicy Polnej w Chmielniku.
Ser tłusty wzbogacony został 2% mieszanką przypraw, wśród których znalazły się m.in. cebula, pietruszka, oregano oraz pomidory.
Jak informuje Jacek Bracichowicz, prezes OSM w Chmielniku, produkcja tego wyrobu powoli się rozkręca i systematycznie będzie zwiększana w miarę rosnącego popytu. Na razie „ser z przyprawami’ pojawił się na sklepowych półkach w regionie świętokrzyskim, w sklepach sieci „Lewiatan”, PSS „Społem”, „E. Leclerc” oraz dobrych sklepach ze zdrową żywnością.
W najbliższych miesiącach będzie go można zakupić m.in. w Krakowie czy na Górnym Śląsku. Tak więc biegnijcie do sklepów, kupcie i spróbujcie go, by przekonać się o tym jaki jest smak najmłodszego „dziecka” z OSM w Chmielniku.

alt

Poprawiony ( czwartek, 03 stycznia 2019 07:30 )