Produkują je wyłącznie z myślą o Tobie
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    czwartek, 05 lipca 2018 07:26    PDF Drukuj Email

altWyroby z zakładu mleczarskiego w Chmielniku (świętokrzyskie) to nie tylko smak ale przede wszystkim zdrowie. „Mleko spożywcze”, słynne „masło chmielnickie” czy sery to wyroby nie zawierające konserwantów. Stąd wielu konsumentów ceni sobie jakość oraz walory smakowe tych i innych wyrobów spod znaku OSM Chmielnik.


Mleczarnia z ulicy Polnej w Chmielniku to firma z ponad 90 letnią tradycją. To zakład, którego wyroby od lat cieszą oczy i kuszą smakiem konsumentów nie tylko na lokalnym, świętokrzyskim rynku. Produkty w charakterystycznych opakowaniach i z logo OSM w Chmielniku spotkamy także na Górnym Śląsku i w Krakowie. Dodatkowo firma wielokrotnie uczestniczyła w targach i prezentacjach przeznaczonych dla branży w kraju i za granicą, a jej wyroby mają wiele certyfikatów i pozytywnych opinii oraz ocen gremiów zajmujących się tematem zdrowej żywności.

alt

„Masło chmielnickie”, sery (w tym chudy, półtłusty czy typu mozzarella), śmietanka, maślanka, kefir czy wreszcie mleko spożywcze, od którego tak naprawdę wszystko się zaczyna, to cała gama wyrobów smacznych, zdrowych i przede wszystkim bez konserwantów. Dodać należy też, że odznaczające się doskonałą jakością. Świadczą o tym przyznane m.in. przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego certyfikaty „Jakość Tradycja” czy też laury „Doceń Polskie”.
Wspomniane można kupić nie tylko w hali sieci „Makro” w Kielcach, ale też w PSS „Społem”, „Lewiatan”, gminnych spółdzielni oraz w hurtowniach Krakowa i Katowic. Spróbujcie, bo naprawdę warto!


Poprawiony ( wtorek, 10 lipca 2018 07:31 )