Regionalne smaki
To będzie smakowy hit!
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    niedziela, 21 października 2018 20:18    PDF Drukuj Email

altOSM w Chmielniku szykuje niespodziankę dla wszystkich swoich klientów. Już wkrótce na sklepowych półkach pojawi się nowy produkt, który będzie odznaczał się wyjątkowymi walorami smakowymi. Ten nowy wyrób to „twaróg tłusty chmielnicki z przyprawami”.

Więcej… Poprawiony ( wtorek, 20 listopada 2018 20:31 )
 
W Brukseli poznają smak wyrobów OSM w Chmielniku
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    niedziela, 09 września 2018 12:17    PDF Drukuj Email

Z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli odbędzie się konferencja zagraniczna organizowana przez Centrum Obsługi Inwestora i Przedsiębiorczości Departamentu Polityki Regionalnej. Konferencja skierowana jest do firm z branży spożywczo-przetwórczej oraz turystyki uzdrowiskowej, a w delegacji znalazła się także reprezentacja Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Chmielniku.

Więcej… Poprawiony ( piątek, 26 października 2018 09:53 )
 
Kefir – pomocny w profilaktyce osteoporozy
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    sobota, 04 sierpnia 2018 12:27    PDF Drukuj Email

Jest idealnym składnikiem codziennej diety, niezwykle zdrowym i do tego wyjątkowo smacznym. Szczególnie ten wyrabiany w sposób tradycyjny, bez konserwantów czyli z krótkim terminem przydatności. A taki jest właśnie kefir z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Chmielniku. Szukajcie go na sklepowych półkach.

Więcej… Poprawiony ( wtorek, 21 sierpnia 2018 12:41 )
 
Produkują je wyłącznie z myślą o Tobie
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    czwartek, 05 lipca 2018 07:26    PDF Drukuj Email

altWyroby z zakładu mleczarskiego w Chmielniku (świętokrzyskie) to nie tylko smak ale przede wszystkim zdrowie. „Mleko spożywcze”, słynne „masło chmielnickie” czy sery to wyroby nie zawierające konserwantów. Stąd wielu konsumentów ceni sobie jakość oraz walory smakowe tych i innych wyrobów spod znaku OSM Chmielnik.

Więcej… Poprawiony ( wtorek, 10 lipca 2018 07:31 )
 


Strona 1 z 26