Moto
KIA dotarła do Sandomierza
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    sobota, 07 maja 2016 09:02    PDF Drukuj Email

altPo Krakowie, Kielcach także Sandomierz zaznaczył się na mapie Małopolski i Świętokrzyskiego, dwóch sąsiadujących ze sobą regionów, w których znajdują się salony marki KIA prowadzone przez firmę I.M.Patecki. W tym ostatnim, salon popularnej koreańskiej marki samochodów funkcjonuje ledwie od kilku miesięcy.

Więcej… Poprawiony ( niedziela, 08 maja 2016 09:12 )
 
Czwarta generacja KII Sportage już w sprzedaży
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    sobota, 16 kwietnia 2016 14:44    PDF Drukuj Email

Nowoczesny wygląd dzięki śmiałej stylizacji, oszczędne jednostki napędowe, lepsze właściwości aerodynamiczne, nieco powiększony bagażnik to tylko niektóre ze szczegółów, które charakteryzują czwartą generację tego koreańskiego SUV-a. Po premierze na wrześniowym Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym IAA we Frankfurcie jest już dostępny w sieci dealerskiej marki. W Krakowie, Kielcach i Sandomierzu najnowsze oblicze KII Sportage można zobaczyć i przede wszystkim kupić w salonach należących do firmy Autocentrum I.M. Pateccy.

Więcej… Poprawiony ( poniedziałek, 18 kwietnia 2016 14:57 )
 
Nowa KIA Sportage już w Kielcach
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    sobota, 05 marca 2016 16:14    PDF Drukuj Email

altOficjalna premiera tego koreańskiego crossovera czwartej generacji miała miejsce podczas ubiegłorocznego, wrześniowego Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie nad Menem (IAA 2015). Na początku bieżącego roku pierwsze egzemplarze pojawiły się w sprzedaży na rynku europejskim, a na początku lutego trafiły do Polski. Najnowszy model KIA Sportage jest już dostępny także w salonach firmy I.M. Pateccy w Krakowie, Kielcach i Sandomierzu.

Więcej… Poprawiony ( poniedziałek, 07 marca 2016 16:25 )
 
Nowa KIA OPTIMA (i nie tylko) dotarła do Kielc
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    niedziela, 17 stycznia 2016 20:37    PDF Drukuj Email

W salonie samochodowym firmy Auto Centrum I.M. Patecki w Kielcach, przedstawiciela marki KIA, odbyła się niezwykła impreza. Premierę eleganckiej limuzyny KIA OPTIMA uświetnił Koncert Noworoczny oraz pokaz mody kieleckiej projektantki Justyny Anny Petelickiej. Nie zabrakło też innych atrakcji, w tym tych dla ciała czyli np. degustacji doskonałych win przywiezionych na to piątkowe wydarzenie przez sandomierskich winiarzy.

Więcej… Poprawiony ( czwartek, 21 stycznia 2016 20:52 )
 
Wypożycz KIA, bo warto!
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    piątek, 25 września 2015 17:51    PDF Drukuj Email

altRio, Ceed i Sportage – te trzy modele samochodów koreańskiego producenta KIA są do dyspozycji klientów, którzy chcą skorzystać z oferty wypożyczalni działającej w Auto – Centrum I.M. Patecki przy ulicy Zakładowej w Kielcach. Oferta dotyczy zarówno krótko jak i długoterminowego wypożyczenia samochodów.

Od ponad półtora roku w Kielcach działa wypożyczalnia samochodów marki KIA. W Auto – Centrum I.M. Patecki, przedstawiciela tego azjatyckiego producenta samochodów, którego salon mieści się przy ulicy Zakładowej można wypożyczyć trzy modele samochodów. Rio, Ceed i Sportage to pięciomiejscowe osobówki, wyposażone w silniki o różnej pojemności, zarówno benzynowe, jak i diesle.
- Oferta wypożyczalni skierowana jest do szerokiego grona kierowców zainteresowanych tego rodzaju usługą. To przede wszystkim ukłon w kierunku posiadaczy samochodów marki KIA i naszych klientów, którzy z różnych przyczyn nie mogą skorzystać ze swojego samochodu (np. z uwagi na jego naprawę lub wypadek), ale też i innych użytkowników, np. takich, którzy chcą kupić samochód i zastanawiają się nad wyborem marki i modelu – wyjaśnia Michał Berowski, Szef Sprzedaży Auto – Centrum I.M. Patecki w Kielcach.

alt

Klienci wypożyczalni mają do dyspozycji kilka egzemplarzy pojazdów.
- Staramy się by było ich co najmniej pięć. Atutem jest fakt, że to wszystko nowe egzemplarze, co najwyżej z sześciomiesięcznym okresem użytkowania. Oferujemy atrakcyjne warunki wypożyczenia i jego cenę, która uwarunkowana jest od czasu, na jaki umowa jest zawarta. Do wszystkich naszych klientów kierujemy specjalną ofertę z możliwością wykupu samochodu z atrakcyjnym rabatem liczonym od ceny katalogowej. Zwykle jest to około 10% – dodaje M. Berowski.
Klienci mają też wybór, czy samochód ma być oklejony znakami wypożyczalni czy bez tego rodzaju informacji. Istotnym novum jest też możliwość wypożyczenia modelu auta, którego aktualnie w ofercie wypożyczalni nie ma (np. KIA Venga).
- W takim przypadku dokonujemy zakupu tego samochodu w imieniu klienta, a on otrzymuje możliwość odkupienia go na atrakcyjnych warunkach finansowych. Taka oferta skierowana jest wyłącznie do klientów zainteresowanych długoterminowym okresem wypożyczenia pojazdu – dodał M. Berowski.

alt

Warto też dodać, że od kilku tygodni, w Sandomierzu przy ulicy Lwowskiej działa salon firmy Auto – Centrum I.M. Patecki. Dlatego też oferta wypożyczalni dostępna jest także mieszkańcom tego miasta i okolicznych miejscowości oraz sąsiednich województw (lubelskiego, małopolskiego i podkarpackiego).
Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty!


Poprawiony ( poniedziałek, 28 września 2015 18:01 )
 
Ostrowiecki Karburator po raz piąty dotarł na Gutwin
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 09 czerwca 2015 05:59    PDF Drukuj Email

altKlub Przyjaciół Pojazdów „Singiel” po raz piąty zorganizował w Ostrowcu Świętokrzyskim zlot miłośników starych samochodów i motocykli. W imprezie udział wzięli właściciele pojazdów zabytkowych (i nie tylko) m.in. z Radomia, Warszawy, Kielc, Lipska nad Wisłą, Sandomierza oraz Ostrowca Św. Wśród modeli znalazły się pojazdy produkowane przed laty w Polsce i innych krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych AP.

Więcej… Poprawiony ( wtorek, 09 czerwca 2015 21:08 )
 
KIA Venga - reaktywacja
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 19 maja 2015 08:39    PDF Drukuj Email

altPrzestronne, przyjazne podróżnym wnętrze zamknięte w niewielkich wymiarach nadwozia – to wciąż niezmienne atuty kompaktowego minivana z logo KIA czyli modelu Venga. Dzięki uprzejmości Auto Centrum I.M. Patecki, przedstawiciela wspomnianej marki, mającego salon w Kielcach przy ulicy Zakładowej, miałem okazję ocenić sprawność tego modelu z silnikiem benzynowym 1,4 l.  

Więcej… Poprawiony ( niedziela, 24 maja 2015 09:03 )
 
Nadjechało nowe SORENTO
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 03 marca 2015 21:30    PDF Drukuj Email

W salonie firmy Auto – Centrum I.M. Patecki w Kielcach, u autoryzowanego przedstawiciela KIA MOTORS, odbyła się prezentacja najnowszego modelu SORENTO trzeciej generacji. W wydarzeniu uczestniczyło liczne grono gości ze świata biznesu, kultury i in. Nie zabrakło też użytkowników samochodów marki KIA oraz miłośników motoryzacji.  

Więcej… Poprawiony ( niedziela, 08 marca 2015 21:17 )
 
Swoje „cztery kółka” powierz profesjonalistom
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    sobota, 25 października 2014 16:30    PDF Drukuj Email

altProwadzi działalność gospodarczą w branży motoryzacyjnej od 1991 roku i jako jedyna w regionie małopolskim i świętokrzyskim oferuje użytkownikom „czterech kółek” kompleksową obsługę. Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej, bo o tej firmie mowa, obok Kielc swoje oddziały prowadzi w Krakowie i Staszowie.

Więcej… Poprawiony ( poniedziałek, 03 listopada 2014 16:38 )
 
Używane szły jak woda...
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    niedziela, 01 czerwca 2014 16:46    PDF Drukuj Email

altDobra zabawa, konkursy z cennymi nagrodami i wiele innych atrakcji dla milusińskich oraz ich rodziców – to wszystko towarzyszyło imprezie pn. „Peugeot używany gwarantowany”, która kolejny raz zagościła w Kielcach. Jej gospodarzem była firma „Rita Motors”, przedstawiciel marki Peugeot, która wychodząc na zapotrzebowanie rynku oferowała do sprzedaży używane samochody wielu marek, z gwarancją jakości DEKRA. 

Więcej… Poprawiony ( czwartek, 05 czerwca 2014 15:48 )
 
Citroén C4 Picasso- kompakt otwarty na świat
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    piątek, 25 kwietnia 2014 13:41    PDF Drukuj Email

Wykonany w technologii Technospace wyposażony jest w liczne innowacyjne rozwiązania, które służą nie tylko dobremu samopoczuciu kierowcy czy pasażerów, ale przede wszystkim dają poczucie bezpieczeństwa.

Więcej… Poprawiony ( sobota, 17 maja 2014 10:11 )
 


Strona 1 z 4