Konkurs fotograficzny pt. „Piękno Lasu”
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 29 marca 2016 01:44    PDF Drukuj Email

altNadleśnictwo Mieszkowice (woj. zachodniopomorskie) zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, który skierowany jest do uczniów, studentów, ekologów, leśników czy wreszcie wszystkich osób, które w amatorski sposób zajmują się fotografią i są wrażliwe na piękno przyrody.

Celem konkursu organizowanego przez zlokalizowane na terenie Dyrekcji Regionalnej Lasów Państwowych w Szczecinie Nadleśnictwo Mieszkowice jest promocja idei odpowiedzialnego leśnictwa, będącej kompromisem miedzy gospodarką leśną, a ochroną przyrody. Prace konkursowe powinny ujmować różne aspekty leśnictwa oraz przedstawiać las w jak najszerszym kontekście.
Nadsyłane zdjęcia wykonane zarówno w technice barwnej, jak i czarno – białej, muszą być wykonane na terenie Polski, a uczestnik może zgłosić nie więcej niż trzy. Szczegółowy regulamin konkursu oraz wzór formularza zgłoszeniowego można otrzymać w siedzibie organizatora w Mieszkowicach, ul. Moryńska 1 lub znaleźć na stronie internetowej nadleśnictwa Mieszkowice.
Prace należy nadsyłać do 25 kwietnia 2016 roku. Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie internetowej, a laureat zostanie powiadomiony drogą telefoniczną lub elektroniczną. W imieniu organizatora do wzięcia udziału w konkursie serdecznie zapraszamy!    

alt


Poprawiony ( wtorek, 29 marca 2016 06:48 )