Dni Otwarte Funduszy Europejskich
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    czwartek, 11 maja 2017 08:50    PDF Drukuj Email

To już czwarta edycja ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego, który realizuje zadania Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym. W tym roku akcja zorganizowana będzie w piątek 18 maja.

W akcję „Dni Otwartych Funduszy Europejskich” aktywnie włączyło się Uzdrowisko Busko – Zdrój” S.A. W piątek 18 maja w godzinach od 10 do 14 w Uzdrowiskowym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji „Krystyna” będzie można skorzystać z masażu hydro – jet, który działa regenerująco, rozluźniająco i odprężająco. Ten rodzaj zabiegu zalecany jest  chorobach zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa.

alt

W sali gimnastycznej nr 3 będzie można skorzystać z całej gamy ćwiczeń rehabilitacyjnych pod okiem fizjoterapeutów. Udostępniony będzie też fotel do magnetostymulacji mięśni dna miednicy. Zalecany przy regulacji aktywności pęcherza, regeneracji po porodowej, wzmacnianiu mięśni dna miednicy, przewlekłym zapaleniu gruczołu krokowego, rehabilitacji po radykalnej prostektomii czy dysfunkcji erekcji.

Serdecznie zapraszamy!

Poprawiony ( niedziela, 14 maja 2017 09:06 )