Rowerem po uzdrowisku i najbliższej okolicy
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    piątek, 29 czerwca 2018 17:46    PDF Drukuj Email

altKuracjusze przebywający w obiektach sanatoryjnych należących do spółki "Uzdrowisko Busko - Zdrój" S.A. mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Znajdują się one m.in. w szpitalach "Krystyna" i "Górka". Rower można wypożyczyć codziennie w godzinach między 7 a 21.


Kolejna atrakcyjna oferta czeka na wszystkich, którzy wybierają się do Buska - Zdroju na wypoczynek lub kurację w jednym z wielu obiektów sanatoryjnych należących do spółki "Uzdrowisko Busko - Zdrój" S.A. Od kilku tygodni wszyscy miłośnicy dwóch kółek mają możliwość wypożyczenia roweru w jednej z kilku wypożyczalni. Zlokalizowano je m.in. w Uzdrowiskowym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji "Krystyna", Specjalistycznym Szpitalu Ortopedyczno - Rehabilitacyjnym "Górka" i budynku dyrekcji uzdrowiska. Do dyspozycji kuracjuszy jest kilkanaście sztuk "jednośladów". Można je wypożyczać codziennie w godzinach od 7 do 21, a koszt wypożyczenia to tylko 5 zł/h (lub 50 zł za cały dzień). Chętni powinni zgłaszać się do recepcji obiektów z dowodem osobistym, celem spisania ich danych.

alt

Zdaniem kuracjuszy to doskonały pomysł, bo wycieczki rowerowe stanowią uzupełnienie zabiegów, aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i zarazem możliwość poznania samego uzdrowiska, a także najbliższej okolicy.

PS. Zdjęcia z FB Uzdrowiskowego Szpitala "Krystyna"


Poprawiony ( piątek, 29 czerwca 2018 18:06 )