Skorzystaj z rehabilitacji dla swojego dziecka
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    poniedziałek, 21 maja 2018 07:16    PDF Drukuj Email

Dyrekcja szpitala „Górka” i zarząd spółki „Uzdrowisko Busko – Zdrój” S.A. zachęcają do skorzystania z oferty zabiegów rehabilitacyjnych w ramach kontraktu z NFZ. Oferta skierowana jest do rodziców i opiekunów dzieci, które wymagają specjalistycznych zabiegów. Co ważne, krótkie terminy realizacji świadczenia będą z pewnością dodatkowym atutem oferty.Dyrekcja Szpitala GÓRKA oraz Zarząd UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. zapraszają dzieci i młodzież na rehabilitację w ramach kontraktu NFZ.  Podstawą do rozpoczęcia rehabilitacji jest skierowanie z Poradni Specjalistycznej: Ortopedycznej, Rehabilitacyjnej, Neurologicznej, Reumatologicznej. Warto wspomnieć, że Szpital GÓRKA dysponuje jeszcze pulą wolnych miejsc. Krótkie terminy realizacji świadczenia, wyspecjalizowany personel medyczny i doskonale wyposażona baza zabiegowa  będą z pewnością dodatkowym atutem tej oferty.
Rehabilitacja jest bardzo ważna, bo poprawia ogólną kondycję, sprzyja uzyskaniu równowagi psychofizycznej i pobudza naturalne mechanizmy obronne organizmu, co umożliwia szybki powrót do zdrowia i pełnej aktywności. Rehabilitacja dzieci realizowana odpowiednio wcześnie pozwala na poprawę standardu życia cierpiących na choroby przewlekłe. Szybko podjęte leczenie wykrytych wad postawy ogranicza rozwój choroby i znacząco niweluje ryzyko późniejszych powikłań.

alt

Za rehabilitacją w Szpitalu „Górka” przemawia wiele atutów:
- leczenie rehabilitacyjne to ponad 90-letnia tradycja Szpitala,
- rehabilitacja ogólnoustrojowa dzieci przebiega w warunkach stacjonarnych,
- program rehabilitacji ustalany jest w oparciu o zalecenia lekarskie i realizowany z indywidualnym podejściem do Pacjenta,
- szeroki zakres świadczeń ( schorzenia narządu ruchuo etiologii neurologicznej, ortopedycznej, urazowej i reumatologicznej),
- fachowa opieka i doskonałe rezultaty, co każdego roku potwierdzają setki zadowolonych rodziców i uśmiechniętych małych Pacjentów.
Więcej informacji udziela Szpital GÓRKA pod numerami telefonów:
41 370 34 13 i 41 370 38 33 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony ( czwartek, 24 maja 2018 19:49 )