Do „Krystyny” i „Marconiego” po zdrowie - taniej
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    czwartek, 04 stycznia 2018 09:51    PDF Drukuj Email

altDla tych, którzy wybiorą pobyt w obiektach należących do „Uzdrowiska Busko – Zdrój” S.A. czeka niespodzianka w postaci 15% bonusu na usługę. Trzeba się spieszyć, bo miejsc i terminów powoli zaczyna brakować.

To już należy do tradycji, że dla osób udających się na pobyty zdrowotne i wypoczynek w pierwszych miesiącach nowego roku czekają nie tyle atrakcje, co pakiety uwzględniające kilkuprocentowe zniżki od cen wyjściowych. Dotyczy to wszystkich, którzy zameldują się w styczniu i lutym w sanatoriach „Krystyna” i „Marconi” czy innych obiektach należących do „Uzdrowiska Busko – Zdrój” S.A.
Pobyty uwzględniają noclegi, całodzienne wyżywienie oraz 4 zabiegi dziennie. Dla przykładu cena tygodniowego pobytu dla jednej osoby zameldowanej w pokoju dwuosobowym nie przekracza 990 zł. Dodatkowo można otrzymać do 15% zniżki i trzeba się spieszyć,
bo dostępnych miejsc i terminów zaczyna brakować.

alt

Jak poinformowano w dziale zajmującym się Rezerwacją Pobytów Pełnopłatnych buskiego uzdrowiska w styczniu nie ma już miejsc. Istnieje jedynie jeszcze możliwość rezerwacji pobytu w miesiącu lutym, ale trzeba się spieszyć, bo zainteresowanie potencjalnych kuracjuszy jest duże.
Warto się skontaktować w tej sprawie telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15 tel. 41 370 38 00 lub tel. kom. 785 005 500 bądź za pomocą poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony ( sobota, 06 stycznia 2018 09:56 )