Zaproszenie na Warsztaty Tańca
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    poniedziałek, 20 stycznia 2020 16:57    PDF Drukuj Email

Kielecki Teatr Tańca organizuje kolejną edycję ogólnopolskich warsztatów tańca jazzowego. Zajęcia, które odbywać się będą na przełomie lutego i marca, poprowadzą pedagodzy z Kieleckiego Teatru Tańca.To ważna informacja dla wszystkich miłośników tańca! Kielecki Teatr Tańca serdecznie zaprasza na kolejną edycję ogólnopolskich warsztatów tańca jazzowego, które odbędą się za kilka tygodni, w dniach 28 luty - 1 marca 2020 r. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Kieleckiego Teatru Tańca przy Placu Moniuszki 2b.

Zajęcia poprowadzą pedagodzy KTT: Anna Budnicka (modern jazz), Elżbieta Pańtak (modern jazz), Grzegorz Pańtak (jazz), Tomasz Słomka  (broadway jazz) oraz Małgorzata Ziółkowska (lyrical jazz).


alt


Zapisy trwają do 20 lutego do godziny 22.00 lub do wyczerpania miejsc.

Zgłoszenia dokonuje się poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej dostępnej na stronie www.ktt.pl w zakładce warsztaty, a następnie wysłanie jej drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Organizatorzy proszą o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem warsztatów.

Do zobaczenia podczas warsztatów!

Poprawiony ( niedziela, 09 lutego 2020 17:02 )