Sport
Zimowy Poland Bike Marathon zawitał do Kobyłki
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 05 marca 2019 16:33    PDF Drukuj Email

Kolarska zima z Poland Bike znów z rekordem frekwencji! Ponad 370 amatorów jazdy na rowerach górskich wystartowało w podwarszawskiej Kobyłce w drugim etapie cyklu Zimowy Poland Bike Marathon 2019, organizowanym przez Grzegorza Wajsa. To był największy do tej pory tegoroczny maraton MTB w Polsce! Bazą imprezy w Kobyłce był Zespół Szkół Publicznych nr 2, przy ul. Orzeszkowej. Tuż obok znajdowały się start i meta wyścigów, rozegranych na trzech dystansach.

Więcej… Poprawiony ( niedziela, 31 marca 2019 18:46 )
 
IV Maraton Beskid Niski
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    środa, 27 lutego 2019 17:49    PDF Drukuj Email

Po rocznej przerwie Maraton  Beskid Niski wraca do kalendarza imprez biegowych. Czwarty maraton odbędzie się w tym roku 11 maja. Organizatorem imprezy biegowej jest gmina Uście Gorlickie. Zapisy trwają już od 14 lutego.

Więcej… Poprawiony ( niedziela, 31 marca 2019 18:11 )
 
LOTTO Poland Bike Marathon 2019
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    czwartek, 21 lutego 2019 17:53    PDF Drukuj Email

Trzy, dwa, jeden… Start! Nadchodzi jedenasty sezon LOTTO Poland Bike Marathon. Amatorzy MTB z charakterystycznymi, okrągłymi numerami na rowerach ponownie pojawią się na bezdrożach, ścieżkach i leśnych duktach. Przede wszystkim w województwie mazowieckim. Dwanaście z szesnastu tegorocznych etapów zostanie rozegranych na Mazowszu. Cykl wyścigów organizowany przez Grzegorza Wajsa odwiedzi też województwa świętokrzyskie, lubelskie i podlaskie.

Więcej… Poprawiony ( niedziela, 24 marca 2019 17:48 )
 
Walczyli o Puchar Burmistrza
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    poniedziałek, 28 stycznia 2019 08:46    PDF Drukuj Email

Blisko 50 zawodników wystartowało w jubileuszowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Cedyni. Uczestnicy współzawodnictwa otrzymali atrakcyjne nagrody.

Więcej…
 
„Przedwiośnie" nadciąga po raz czwarty!
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    czwartek, 10 stycznia 2019 12:19    PDF Drukuj Email

Maraton Pieszy Przedwiośnie to długodystansowa impreza dla piechurów i biegaczy na 76 km po najpiękniejszych szlakach turystycznych i zakątkach Gór Świętokrzyskich. Impreza odbędzie się 6-7 kwietnia br.

Więcej… Poprawiony ( czwartek, 07 lutego 2019 06:36 )
 
Rowerowa zima z Poland Bike nadchodzi!
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 01 stycznia 2019 16:46    PDF Drukuj Email

Tegoroczna edycja rowerowej zimy zapowiada się niezwykle atrakcyjnie.Grzegorz Wajs zaprasza amatorów MTB na Zimowy Poland Bike Marathon 2019. Miłośnicy jazdy na rowerach górskich będą ścigać się w trzech podwarszawskich miejscowościach. Zimowy Poland Bike Marathon wystartuje 17 lutego w Nieporęcie. Dwa tygodnie później 3 marca zawita do Kobyłki. Finał odbędzie się 17 marca w Markach.


Zapraszam na Zimowy Poland Bike Marathon do Nieporętu, Kobyłki i Marek! - Zapraszam na trzecią już rowerową zimę z Poland Bike – mówi Grzegorz Wajs, organizator Zimowego Poland Bike Marathon. – Liczę, że nasza propozycja ponownie przypadnie do gustu kolarskim maratończykom. Zimowy Poland Bike Marathon, jak co roku, jest znakomitą rozgrzewką przed nowym sezonem LOTTO Poland Bike Marathon. A jednocześnie ma to wszystko, co charakteryzuje nasz główny cykl oraz imprezy pod hasłem Poland Bike. Zapewniamy dobrą zabawę, ciekawe trasy z trzema dystansami, atrakcyjne nagrody i upominki oraz kolarskie miasteczka w pobliżu ciepłych hal sportowych. Mamy też istotny bonus sektorowy. Zimą każdy może poprawić swój sektor startowy. Spadków nie przewidujemy, co najwyżej będzie można zachować sektor dotychczasowy.

alt

Zimowy Poland Bike Marathon będzie rozgrywany na trzech dystansach, których nazwy są doskonale znane uczestnikom LOTTO Poland Bike Marathon. Na każdym z trzech etapów dzieci i młodzież będą rywalizować na dystansie FAN (4-10 km), a dorośli wybiorą dystans MINI (15-25 km) lub MAX (30-45 km). Podobnie jak w sezonie letnim, tak i zimowym – oprócz wielu kategorii wiekowych na każdym z dystansów – będą prowadzone klasyfikacje drużynowa i rodzinna. Do klasyfikacji generalnej zostaną zaliczone punkty z dwóch najlepszych startów. Zimowy Poland Bike Marathon wchodzi w skład punktacji Omnium Poland Bike, która uwzględnia m.in. LOTTO Poland Bike Marathon.

alt

Zimowy Poland Bike Marathon organizowany jest przy współpracy z Urzędem Gminy Nieporęt, Urzędem Miasta Kobyłka, Urzędem Miasta Marki oraz siecią SklepRowerowy.pl

alt

Poprawiony ( poniedziałek, 04 lutego 2019 08:50 )
 
Peleton LOTTO Poland Bike Marathon dotarł do Ząbek
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    czwartek, 27 września 2018 09:22    PDF Drukuj Email

altTo był niewątpliwie debiut! Kolarski peleton LOTTO Poland Bike Marathon pierwszy raz w historii zawitał do podwarszawskich Ząbek. Ta miejscowość była areną dwunastego etapu cyklu wyścigów amatorów MTB, organizowanego przez Grzegorza Wajsa. Debiut wypadł znakomicie. W Ząbkach rywalizowało aż 800 miłośników jazdy na rowerach górskich.

Więcej… Poprawiony ( piątek, 02 listopada 2018 09:38 )
 
LOTTO Poland Bike Marathon w Chotomowie
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    piątek, 31 sierpnia 2018 09:38    PDF Drukuj Email

Kolarski peleton LOTTO Poland Bike Marathon obrał kierunek na Powiat Legionowski i Lasy Chotomowskie. Pierwszy raz w historii cykl wyścigów amatorów MTB, organizowany przez Grzegorza Wajsa, zawitał do Chotomowa w podwarszawskiej gminie Jabłonna. Debiut można uznać za udany. Mimo dość kapryśnej aury i padającego deszczu w dziesiątym etapie tegorocznego LOTTO Poland Bike Marathon w Chotomowie wystartowało 550 miłośników jazdy na rowerach górskich.

Więcej… Poprawiony ( piątek, 26 października 2018 09:50 )
 
Walczyli o „Pompkę Królaka”
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    piątek, 10 sierpnia 2018 17:51    PDF Drukuj Email

altIX Memoriał Stanisława Królaka, organizowany w sercu Warszawy na Starym Mieście, ponownie okazał się prawdziwym świętem kolarstwa. Było wszystko to, czym charakteryzuje się kolarskie widowisko. Rekordowa frekwencja w wyścigach amatorskich na rowerach górskich i szosowych. Niesamowite emocje w rywalizacji zawodowców o „Pompkę Królaka”. W sumie prawie pół tysiąca uczestników i tłumy kibiców na kultowej trasie.

Więcej… Poprawiony ( niedziela, 02 września 2018 18:17 )
 
Michał Kwiatkowski wystartuje w 75. Tour de Pologne
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    niedziela, 29 lipca 2018 11:40    PDF Drukuj Email

altTo już pewna wiadomość - Michał Kwiatkowski wystartuje w 75. Tour de Pologne UCI World Tour. W barwach grupy Sky na trasie tegorocznego wyścigu mają również walczyć Michał Gołaś i Łukasz Wiśniowski.

Więcej… Poprawiony ( środa, 01 sierpnia 2018 11:28 )
 
Kolorowy peleton LOTTO Poland Bike Marathon zatrzymał się (na chwilę) w Płocku
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 26 czerwca 2018 15:33    PDF Drukuj Email

alt9 etap tegorocznej edycji cyklu wyścigów LOTTO Poland Bike Marathon odbył się w Płocku. Zdaniem wielu obserwatorów tamtejsza trasa należy do najpiękniejszych na Mazowszu. Nie powinien więc dziwić fakt, że rywalizowało na niej blisko 450 amatorów MTB. Start i metę organizatorzy ustawili na staromiejskim Rynku.

Więcej… Poprawiony ( środa, 27 czerwca 2018 16:01 )
 


Strona 1 z 9