Buskie Uzdrowisko gościło na Senioraliach
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 25 października 2016 09:32    PDF Drukuj Email

altJuż po raz trzeci w Krakowie zosrganizowane zostały Ogólnopolskie Senioralia. Wśród instytucji i firm zaproszonych do uczestnictwa w wydarzeniu znalazło się Uzdrowisko Busko – Zdrój S.A., prezentujące kompleksową ofertę usług zabiegowych oraz znakomite "Słoneczne Kosmetyki" i wodę "Buskowiankę".
III Ogólnopolskie Senioralia, zorganizowane przez Stowarzyszenie Manko - wydawcę Głosu Seniora, za nami. Zorganizowane na początku października wydarzenie jeszcze długo kojarzyć się będzie z pełnym atrakcji świętem wszystkich polskich seniorów, od których wielu młodych mogłoby uczyć się entuzjazmu, radości, tego jak korzystać z życia, kreować i włączać się w ważne inicjatywy społeczne. Krakowska impreza cieszyła się dużym powodzeniem - wzięło w niej udział kilkaset osób z całej Polski.


alt

Jak co roku obchody zainaugurowała Parada Seniorów, która przeszła ulicami Krakowa z Rynku Głównego do budynku Działowni Politechniki Krakowskiej – tegorocznego gospodarza imprezy. Była część artystyczna, wykłady, możliwość bezpłatnych badań zdrowotnych oraz praktyczne panele (Zdrowy Styl Życia i Bezpieczny Senior). W tę część programu aktywnie włączyło się Uzdrowisko Busko – Zdrój S.A. i dzięki wystąpieniu Gerarda Jakubowskiego, rzecznika prasowego spółki poinformowano uczestników Senioraliów o pro-seniorskiej polityce polskich uzdrowisk.

alt

Licznie przybyli na konferencję seniorzy mieli także możliwość zapoznania się z ofertą wystawców, wśród których nie zabrakło oczywiscie oferty Uzdrowiska. Na przygotowanym przez Dział Marketingu stoisku pojawiła sie kompleksowam oferta usług Uzdrowiska oraz pełen asortyment "Słonecznych Kosmetyków" i naturalnej wody mineralnej "Buskowianka", z serca tego ponidziańskiego uzdrowiska.

Poprawiony ( niedziela, 23 października 2016 09:46 )