Kocham, więc badam
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    sobota, 17 lutego 2018 19:48    PDF Drukuj Email

Takie przesłanie towarzyszy organizowanej w Specjalistycznym Szpitalu Ortopedyczno – Rehabilitacyjnym „Górka” w Busku – Zdroju akcji bezpłatnych badań profilaktycznych dla dzieci. Akcja organizowana jest wraz z Fundacją „Słoneczna Przyszłość” w sobotę 3 marca br.

Fundacja "Słoneczna Przyszłość" i  Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny „Górka” w Busku-Zdroju zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych. Akcja przeprowadzona zostanie w sobotę 3 marca 2018. Będą to badania dla dzieci prowadzone w szpitalu „Górka” przez wykwalifikowanych specjalistów zarówno w ramach profilaktyki onkologicznej (od 9 miesiąca do 6 lat), jak i pod kątem wad postawy (od 3 roku życia).

alt

Zarząd „Uzdrowiska Busko – Zdrój” S.A. oraz Dyrekcja Specjalistycznego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego „Górka” zachęcają rodziców do kontaktu pod nr tel. 41 370 34 59 (w godz. 7-19) w celu dokonania zapisów dzieci na w/wymienione badania. W ramach akcji 3 marca organizatorzy planują skonsultowanie ponad setki dzieci. Liczba miejsc jest ograniczona, stąd gorąca prośba o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
Warto pamiętać o profilaktyce zdrowotnej dla naszych dzieci - dzięki niej mamy szansę odpowiednio wcześnie zareagować i w konsekwencji uniknąć poważnych powikłań zdrowotnych.
Więcej na temat działalności Szpitala „Górka” w Busku-Zdroju oraz Fundacji "Słoneczna Przyszłość" znajdą Państwo na stronach www.szpitalgorka.pl oraz  www.fsp.busko.pl

Poprawiony ( niedziela, 18 lutego 2018 19:54 )