„Górka” z certyfikatem „Dobre Relacje z Pacjentem”
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 19 grudnia 2017 16:48    PDF Drukuj Email

altKolejne wyróżnienie trafiło do personelu Specjalistycznego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego „Górka” w Busku – Zdroju. To certyfikat „Dobre Relacje z Pacjentem”, który przyznała Next Medica sp. z o.o. z Warszawy, mająca akredytację Towarzystwa Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce. Certyfikat ważny będzie do 2020 roku.

Kilka dni temu do dyrekcji Specjalistycznego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego „Górka” dotarła informacja o przyznaniu wyróżnienia przez Next Medica sp. z o.o. z Warszawy, instytucji specjalizującej się w przygotowywaniu i realizacji projektów zmierzających do poprawy jakości oraz bezpieczeństwa w ochronie zdrowia.  Firma pod auspicjami Towarzystwa Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej w Polsce realizuje także przedsięwzięcie, którego potwierdzeniem jest przyznawany placówkom zdrowia certyfikat „Dobre Relacje z Pacjentem”. Temu przedsięwzięciu patronuje m.in. Warszawski Uniwersytet Medyczny.

alt

Właśnie taki certyfikat dotarł do buskiej „Górki”. Dokument ten potwierdza, że placówka spełniła wszelkie kryteria wymagane przez Kapitułę pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Marcina Wojnara i uzyskała wspomniany certyfikat „Dobre Relacje z pacjentem”. Certyfikat jest ważny do 6 grudnia 2020 roku.
W ocenie kierownictwa buskiego szpitala certyfikat nie wprowadza nowej jakości, jedynie potwierdza to, co od lat jest wyznacznikiem poziomu usług i podejścia do pacjentów.
Personelowi „Górki” gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

alt

Poprawiony ( czwartek, 21 grudnia 2017 16:57 )