Ciekawostki
W Uzdrowisku zrewitalizują wieżę ciśnień
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    czwartek, 08 listopada 2018 19:37    PDF Drukuj Email

No i stało się. Projekt, o którym od jakiegoś czasu głośno się mówiło został sfinalizowany. Znajdująca się na placu należącym do spółki "Uzdrowisko Busko - Zdrój" S.A. wieża ciśnień zostanie gruntownie zmodernizowana i wyremontowana.

Więcej… Poprawiony ( czwartek, 13 grudnia 2018 20:29 )
 
W stolicy Belgii zaprezentowano chmielnickie sery
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    wtorek, 09 października 2018 13:08    PDF Drukuj Email

Z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli odbyła się konferencja, która zorganizowana została przez Centrum Obsługi Inwestora i Przedsiębiorczości Departamentu Polityki Regionalnej. Ta konferencja zagraniczna skierowana była do firm z branży spożywczo-przetwórczej oraz turystyki uzdrowiskowej. W delegacji znalazło się kilku przedstawicieli wymienionych, w tym m.in. producent doskonałych i tradycyjnych wyrobów mleczarskich z Chmielnika czyli tamtejsza Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska.

Więcej…
 
Trwa konkurs „Pociąg do zdroju”
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    środa, 01 sierpnia 2018 07:20    PDF Drukuj Email

W związku z uruchomieniem połączenia kolejowego na trasie Kielce – Busko-Zdrój kierownictwo spółki „Uzdrowisko Busko – Zdrój” S.A. zaprasza podróżnych do wspólnej zabawy. Ogłaszamy konkurs w którym do wygrania będą nagrody-niespodzianki.Począwszy od 1 lipca do 2 września 2018 w każdym pierwszym sobotnim i niedzielnym pociągu o godz. 11.04 relacji Kielce - Busko-Zdrój na pasażerów czekał będzie jeden kupon konkursowy. W sumie przewidzianych zostało aż 19 kuponów (załączamy wzór).

alt

Szczęśliwiec, który odnajdzie kupon, uda się do wskazanej na nim recepcji i prawidłowo odpowie na pytanie na temat naszego Uzdrowiska otrzyma nagrodę niespodziankę. Pierwsza nagroda niespodzianka była do wygrania już 1 lipca w recepcji Sanatorium „Marconi”, a kolejne przy okazji wspomnianych przejazdów. Szczegóły oraz regulamin konkursu na stronie internetowej organizatora.


Poprawiony ( środa, 08 sierpnia 2018 07:27 )
 
Przebadano 90 dzieci
Wpisany przez Zbigniew Piotr Kotarba    środa, 30 maja 2018 17:15    PDF Drukuj Email

altFundacja „Słoneczna Przyszłość” i Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno – Rehabilitacyjny „Górka” w Busku – Zdroju zrealizowały bezpłatne badania w ramach profilaktyki onkologicznej. Przebadanych zostało 90 dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat. W ocenie rodziców „maluchów” była to bardzo potrzebna akcja.

Więcej… Poprawiony ( sobota, 09 czerwca 2018 17:39 )
 


Strona 1 z 35